FIRMA
OFERTA
GALERIA
UMÓW SIE NA POMIAR
KONTAKT

Jak zamówić meble?

Przede wszystkim należy wykonać projekt i rozplanowanie mebli, musimy to zrobić aby zarówno sprzedawca jak i klient wiedzieli o czym prowadzą dyskusję.
Są na to dwa sposoby:
Najprostszy krok to dostarczenie przez klienta rysunku wnętrza , na podstawie którego wykona się odręczny projekt i wycenę. Meble możemy również wycenić na podstawie przesłanych drogą e­mailową rysunków lub obmiarów wnętrza i określeniu wymagań co do materiałów. Jeżeli klintowi odpowiada cena należy umówić się na precyzyjne pomiary i następnie na dokładną wycenę.

Taka usługa nic nie kosztuje i też niezobowiązuje.

Możemy się również umówić na spotkanie. Osoba dokonująca pomiarów jest doświadczona i doskonale Państwu doradzi w kwestiach praktycznych i estetycznych. Obmiary mają charakter techniczny , tak więc klient ma możliwość zadania pytań dotyczących elektryki czy hydrauliki. Projekt i wizualizacja są wykonywane w przeciągu 2 dni. Po zatwierdzeniu projektu i ostatecznym wyborze materiałów przygotowujemy precyzyjną ofertę cenową. Kolejnym krokiem jest akceptacja projektu i wyceny, następnie podpisywana jest umowa na wykonanie zestawu mebli.Zamawiając meble należy wpłacić zaliczkę w wysokość 30% wartości zamówienia. Pozostała należność najpóźniej w dniu montażu. Klient ma możliwość wyboru sposobu płatności - karta lub przelew.W zależnośći od rodzaju zamawianych materiałów jakie muszą być użyte do wykonania zamówienia termin wykonania wynosi od 14­ 60 dni - licząc od dnia wpłaty zaliczki.
Naszym klientom gwarantujemy wysokiej jakości wyroby i szybki, profesjonaly montaż.
Życzymy udanych zakupów . Serdecznie zapraszamy.
Składając u nas dwa zamówienia np. kuchnia + szafa proszę pytać o RABAT.


meblewojarski@wp.pl
Realizacja MEBLEWOJARSKI 2014