FIRMA
OFERTA
GALERIA
UMÓW SIE NA POMIAR
KONTAKTDodatki


meblewojarski@wp.pl
Realizacja MEBLEWOJARSKI 2014
OFERTA
ZAINSPIRUJ SIĘ


Kto tego nie zna? Chcieliby Państwo wyrzucić resztki jedzenia do kosza, lecz z zajętymi dłońmi trudno otworzyć szufladę. Rozwiązaniem jest
SERVO-DRIVE uno: krótkie naciśnięcie powierzchni frontu biodrem, kolanem lub nawet stopą wystarczy, aby szuflada otworzyła się automatycznie. Front pozostaje czysty, a wszystko trafia tam, gdzie powinno.
MOVENTO: system krytych prowadnic dla najbardziej wymagających
System prowadnic MOVENTO oferuje płynny ruch, regulację frontu w 4 płaszczyznach i dynamiczne obciążenie 40 kg lub 60 kg z wysoką stabilnością.
Do szuflad bez uchwytów można wybrać prowadnicę MOVENTO ze zintegrowanym TIP-ON. Istnieje także możliwość zastosowania SERVO-DRIVE w połączeniu z BLUMOTION dla zapewnienia cichego i delikatnego zamykania szuflady.
CLIP top BLUMOTION: innowacyjna technika zintegrowana w puszce zawiasu
CLIP top BLUMOTION łączy innowacyjną technikę, wyróżniane na całym świecie wzornictwo i komfort ruchu na najmniejszej powierzchni, ponieważ BLUMOTION jest już zintegrowany w puszce zawiasu. Nowy punkt obrotu stwarza dodatkowe możliwości planowania, także dla drzwi o pogrubionej krawędzi. W ten sposób każde drzwi poruszają się elegancko, delikatnie i cicho. W razie potrzeby BLUMOTION można dezaktywować.
Mali pomocnicy, wielki efekt

Praktyczne akcesoria ORGA-LINE ułatwiają pracę w kuchni i dbają o porządek. Uchwyty na przyprawy i na talerze, wkład na noże, jak również obcinarki do folii aluminiowej i spożywczej znajdują się zawsze tam, gdzie są używane. Można zamówić cały zestaw używając tylko jednego numeru artykułu.
38d665e63aa9
planowanie_kuchni_blum_503768
 
Zawiasy Blum CLIP Blum CLIP top BLUMOTION
Zabudowa górna podnośnik do klap Aventos HKS
Zabudowa górna podnoonik do klap Aventos HF
Zabudowa dolna Kosze CARGO niskie cichy domyk
Zabudowa Wysoka Kosze CARGO MAXI Wysokie wysokie MAXI cichy domyk
Zabudowa dolna Narożnik Magic Corner Mechanizm do szafek narożnikowych
Zabudowa dolna Narożnik Karuzela Mechanizm do szafek narożnikowych